Osiedle Bursztynowe III

W styczniu 2017r. rozpoczęto przedsprzedaż mieszkań kolejnego projektu mieszkaniowego pod nazwą Osiedle Bursztynowe III, zlokalizowanego przy zbiegu ulicy Bałtyckiej i Rybackiej w Kołobrzegu.

Inwestycja docelowo będzie składała się z trzech segmentów: A1 , A2 i B. Budynek będzie posiadał 5 kondygnacji nadziemnych, kondygnację podziemną z miejscami parkingowymi dla samochodów osobowych oraz komórki lokatorskie.

Układ budynku pozwoli na utworzenie dużego dziedzińca wewnętrznego, dostępnego jedynie dla mieszkańców. Lokale usługowe dostępne bezpośrednio od ulicy Bałtyckiej i Rybackiej zostały zaprojektowane jedynie na parterze budynku. Mieszkania zlokalizowane na parterze, będą miały dostęp do własnych przedogródków. Każdy z segmentów wyposażony będzie w cichobieżną windę, zjeżdżającą do poziomu hali garażowej.

Oferta zawiera mieszkania w przedziale od 26 m2 do 82 m2 oraz trzy lokale usługowe o powierzchniach 198m2, 174m2 oraz 82 m2.

Rozpoczęcie budowy: kwiecień 2017 r.
Zakończenie budowy: sierpień 2018 r (segmenty A1 i A2) oraz marzec 2019r. (segment B).

Inwestor proponuje korzystne warunki finansowania w postaci systemu płatności 10/90, który oznacza, że Klient przy podpisaniu umowy deweloperskiej wpłaca jedynie 10% wartości mieszkania, a pozostałe 90% wartości po zakończeniu budowy.

 W celu uzyskania szczegółowej oferty oraz informacji o aktualnych promocjach zapraszamy do Biura Sprzedaży Osiedla Bursztynowego, mieszczącego się przy ulicy Bałtyckiej 16 C/10 lub prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy:

796-333-888 / hagapartners1@wp.pl

788-160-160 / hagapartners6@wp.pl

Aktualne informacje, dotyczące oferty Osiedla Bursztynowego III będą zamieszczane na stronie internetowej na bieżąco.